Vážení zákazníci, z technických důvodů odpovídáme na vaše dotazy ohledně objednávek a zboží pouze prostřednictvím emailu. Děkujeme vám za pochopení.

Koště QuikFit univerzální Fiskars 1001417

Kód: 2020050188722
Neohodnoceno
Značka: Fiskars
389 Kč 470 Kč včetně DPH
Skladem (1 Ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Koště QuikFit univerzální Fiskars 1001417

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a rukojeťmi, určený pro rozličné zahradnické úkony. Fiskars QuikFit™ nabízí bezpečné a inteligentní řešení zejména tam, kde potřebujete větší dosah. Umožňuje efektivní čištění trávníku a dvora a nabízí chytré řešení pro kultivační práce. Unikátní automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFitTM se stal vítězem ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, náš systém QuikFit s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady. Díky univerzálnímu adaptéru navíc jednotlivé součásti můžete kombinovat s nástroji z jiných systémů s výměnnými hlavami. Stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

Click & Clean (Nasadit a vyčistit)

V řadě Click & Clean nabízí systém QuikFit™ Fiskars jednoduchá řešení pro čištění Vašeho trávníku a dvora, se zvláštním zřetelem na funkčnost a úspornost při skladování. Díky unikátnímu a inteligentnímu designu Vám hrábě a košťata z řady QuikFit™ umožní provádět úklid na zahradě s minimálním úsilím a zároveň zůstane Váš zahradní přístřešek úhledný a bez nepořádku.

  • Víceúčelové koště
  • Speciální pracovní část PowerClean™ kombinuje měkké a tuhé štětiny pro účinnější zametání
  • Doporučené násady:
    • násada QuikFitTM Graphite L (1000661 | 136001)

Doplňkové parametry

Kategorie: Košťata, kartáče, hadry
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: