Vážení zákazníci, z technických důvodů odpovídáme na vaše dotazy ohledně objednávek a zboží pouze prostřednictvím emailu. Děkujeme vám za pochopení.

Upínka kloubová vertikální nastavitelná 150kg V150-FA INDEXA

Kód: 0220044313200
Neohodnoceno
Značka: INDEXA
518 Kč
5 dnů
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Upínka kloubová průmyslová Indexa V150FA nastavitelná s U-profilem a přírubou s přítlačnou silou 150 kg. Pro všeobecné použití v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových odvětví. Hmotnost 150 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upínka Indexa V150FA kloubová vertikální, s přítlačnou sílou 150 kg a nastavitelným U-profilem a přírubou, upínacím šroubem lze posunovat podél délky příčníku

Kloubové upínky Indexa-Seiki tvoří kompletní řadu, která má nesčetné možnosti použití, jako jsou např. přídržné prvky v přípravcích a držácích, uchycení zátěže apod.


Vertikální upínky - pro všeobecné použití v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích, kde je požadován dlouhodobý bezproblémový provoz. Upínací síla působí směrem dolů pod úhlem 90° k příčníku.

Konstruována s cílem zlepšit a urychlit výrobní postupy při upínání materiálů a obrobků. Rychlé upnutí/uvolnění, které je možné právě díky kloubovým upínkám, dokáže podstatně zkrátit dobu potřebnou k upnutí ve všech etapách výroby.

Upínací síly - uvedené síly představují maximální zatížení, které lze použít, aniž by způsobilo trvalou deformaci. V důsledku pákového efektu tato upínací schopnost bude největší v bodě na příčníku v blízkosti rukojeti upínky a právě v tomto bodě byly dosaženy zde uvedené síly.

Příslušenství:

  • Šroub s hrotem (No.10) a přírubová podložka
  • Šroub (1/4") a přírubová podložka
  • Šroub s 6-hran. hlavou M8 a zajišťovací díl
  • Šroub s hrotem 5/16" a přírubová podložka

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací technika
Záruka: 24
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: